Yurt Dışı iş ilanları

Dubai Turizm İş İlanları ve Türk İşçi Alımı

Turizm sektöründe adından söz ettirerek her yıl milyonlarca turistin akınına uğrayan, Birleşik Arap Emirlikleri’nin 7 emirliğinden en göze çarpanı olarak dikkat çeken Dubai, geliştiği alanda sunduğu imkanlarla Dubai turizm iş ilanları ile personel arayışını duyurmaya devam ediyor. Özellikle de ülkemizden Türk işçi alımı için büyük bir talep olmaktadır. Sitemize de bu yönde yorumlar sıklıkla gelmektedir.

Ekonomik büyümesinin inşaat sektörü yanında en büyük katkılarının hissedildiği turizm sektöründe, çeşitli imkanları ve olanaklarıyla personel alımı yapan Dubai, yurtdışında çalışma hayali kuranlar için oldukça avantajlı ve tercih edilebilir seçenekleri arasında üst sıralara da adını yazdırıyor.

Dubai Turizm Sektörü ve İş Olanakları

Dünyanın en büyük turizm merkezlerinden biri haline gelen Dubai, her yıl milyonlarca turistin seyahatlerini yapmayı planladıkları yer olarak bu durumdan büyük anlamda kâr sağlamaktadır. Elbette ki, bu kadar geniş bir sektörde ve her yıl binlerce turist akınına uğrayan bir bölgede eleman ihtiyacı da oldukça fazla olmakta; turizm sektörünün çeşitli alanlarında personel ihtiyacı duyulmaktadır. Bu noktada, göz atabileceğiniz Dubai turizm sektörü iş imkanları ile yurtdışında çalışmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olma özelliğini kaybetmeden, sunduğu imkanlarla da adından söz ettirmeye devam ediyor.

Turistik gezilerin en önemli faktörlerinden biri olan gece hayatı, Dubai için oldukça gelişmiş durumda. Pek çok eğlence mekanı, fuar ve kulüplerin olduğu Dubai, bu alanlarda çalışacak garson, animatör, barmen gibi personel ihtiyacıyla seçenekleriniz dahiline girebilmektedir.

Aynı zamanda iş seyahatlerinin en uğrak noktalarından biri olan Dubai, turizm sektörünün bir gerekliliği olan otelcilik alanında da oldukça geliştiğinden,

Sunduğu avantajlar, vergi muaflığı sayesinde herhangi bir kesinti olmadan ücretinizi alabileceğiniz ve turizm sektörünün oldukça gelişmiş olduğu Dubai, çalışmayı düşünenler için Dubai turizm alanında iş imkanları ile yurtdışında çalışma düşünceniz için tercih edebileceğiniz en mantıklı noktalardan biri olmuş durumdadır.

11 thoughts on “Dubai Turizm İş İlanları ve Türk İşçi Alımı

  1. çok tecrübeli pide ustasıyım,hamuru el ile ince bir şekilde açarım.antalya da otellerde çalıştım dubaı de çalışmak istiyorum…

  2. merhaba,yaşım 28 ,yurtiçi lisans mezunuyum ,garson olarak 2 yıl civarı tecrübem mevcut ; inşaat işçisi,komi,bulaşıkçı olarakta tecrübem mevcuttur.

  3. kalıp.beton.ustasıyım.yurt.dışında.çalışmak.istiyorum.ustalık.belgem.ve.işinin.uzmanı.ekibim.var.aynı.zamanda.dış.cephe.iskele.kurma.sokme.dış.cephe.isi.yalıtım..montalama.alçı.boya.ustasıyım.ekipli.veya.ekipsiz.gelirim.ilginize.teşekurler.arasanız.menmun.olurum.

  4. İsmim yunus daha önce 1 yıl staj 2 yıl turizm sektöründe çalıştım toplam 3 yıl pastane bölümünde çalıştım pastanede asistan olarak görev yaptım herşeye elim yatkın mutfağın tüm bölümlerine göre ideal bir elemanım her bölüme elim yatkın
    Kasap sıcak soğuk pastane kahvalti snack bar

  5. Merhaba 24 yaşındayım 2 yıllık garsonluk tecrübem var vip yatta çalıştım İngilizcem ve rusçam var

  6. ADIM MUHAMMEDALİ ASLAN merhaba 45 yaşındayım turistik otellerde altıyıılık açıkbüfe kahvaltıcılık tecrübem var

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir