Yurt Dışı iş ilanları

Yurtdışı Güvenlik Görevlisi iş ilanları 2018

Genel olarak ülkelerin içinde bulunduğu kaotik durum insanları ve sektörleri de oldukça etkiliyor. Özellikle Irak, Mısır ve Suriye’deki siyasi ve askeri olaylar, Avrupa ve Amerika’daki ülkelerin güvenlik bakımından oldukça yüksek tedbirler almasını sağlıyor. Güvenlik ihtiyacı yüksek seviyeye ulaştığı için bu makalemizde sizler için yurtdışı güvenlik görevlisi iş ilanları hakkında bilgi aktarımı sağlayacağız.

Ülkemizde hala süren OHAL ve İstanbul’da başlatılan sokak bekçisi alımlarından da rahatlıkla anlaşılabileceği gibi, dünyada büyük bir güvenlik problemi hakim. Bu nedenle ülkeler askeri ve sivil güvenliklere yüksek önem veriyor. Bu noktada yalnızca devlet yönetimleri değil, aynı zamanda şirketler de güvenlik önlemlerini arttırmakta. Bu yüzden yurtdışı güvenlik iş ilanları da oldukça artmış durumda.

Özellikle İtalya, Fransa, Almanya ve İngiltere gibi gelişmiş sayılan ülkelerde parklarda, bahçelerde, kamu kurumları ve özel şirketlerde, inşaatlarda çok fazla güvenlik ihtiyacı doğdu. Suriye uyruklu mültecilerin Avrupa’ya uzanan macerasında, Avrupalı mercilerin açıklaması; mültecilerin ülkelerine dağılmasıyla beraber yan kesicilik, gasp, taciz ve tecavüz gibi suçlarda artış görüldüğü yönünde.

Peki yurtdışı güvenlik görevlisi iş ilanları nasıl bulunur? Nasıl başvuru yapılır? Şartlar nelerdir?

Öncelikle belirtmemiz gerekiyor ki, vatandaşı olmadığınız bir ülkenin kamu kurumlarında güvenlik olmanız oldukça zor. Şansınızı özel şirketlerde ya da şahıs güvenliği üzerine denemelisiniz. Bir firmanın ya da villanın güvenliğini yapabilirsiniz. Fakat gitmek istediğiniz yerin ana dilini biliyor musunuz? Bu çok önemli bir ayrıntı.

Ülkemizden yurt dışında inşaat ihalesi alan Türk firmaları da inşaatlarının korunması için güvenlik görevlisi ve bekçi alımları yapmaktadırlar. Bunun için ülkemizden alacağınız güvenlik sertifikası yurt dışındaki Türk firmalarında geçerli olacaktır. Fakat yurtdışındaki bir firma da güvenlik görevlisi olarak çalışacaksanız. O ülkede oturma izniniz ve o ülkeden alınmış güvenlik sertifikası sahibi olmanız gerekmektedir.

Yurtdışı güvenlik iş ilanları için genel olarak yurtdışı iş ilanı sitelerine bakmanızı öneririz. Ayrıca çok nadir de olsa Türkiye sınırları içerisinde hizmet veren ve Türkiye içerisinde iş yerleştirmesi yapan insan kaynakları firmaları da yurtdışı güvenlik iş ilanları açmaktadır. Her koşulda iki yerden de denemenizde fayda var.

13 thoughts on “Yurtdışı Güvenlik Görevlisi iş ilanları 2018

 1. Özel güvenlik görevlisi
  Depo sorumlusu
  Garsonluk deneyimim var.
  Ukrayna’da çalışmak istiyorum.
  Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  Yaş 35

 2. Silahlı kimlik kartim 1988 doğumluyum daha önce AVM, site holding gibi yerlerde çalıştım tecrübem var. Yurt dışında çalışmak istiyorum.

 3. Òzel gùvenlik işI arıyorum yurt dışında çalışmak isterim 4 yıllık deneyimim var

 4. silahlı özel guvenlık kartım vr 7yıl tecrubem vr yurt dısınsa calısmak isterım

 5. Mrhb ben 30 yaşında evliyim 2 çocuk babasıyım özel güvenlik görevlisiyim Almanya ya gidip çalışmak istiyorum daha önce otellerde çalışmışlıfım var acil iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 6. Merhaba 30 yaşındayım silahli olarak sertifikam var yurt dışında çalışmak istiyorum doğuda askerlik yapıp bu disipli alan biriyim 3 yıl guvenlik olarak tecrübem var

 7. merhaba 38 yaşındayım silahsız olarak 8 yıllık tecrübem var yurt dışında çalışmak istiyorum

 8. Gaziantep 1989 Doğumluyum. Yaklaşık 2011den beri kamuda guvenlik olarak çalışmaktayım fakat yurt dışını tercih ediyorum ilgilenenler yazabilir.

 9. Merhaba 26 yaşındayım silahlı özel güvenlik kimliğine sahibim microsoft office programları kullanabiliyorum, 1.76cm 85 kilo yurtdışında çalışmak istiyorum aile kurma hedefleriyle yurtdışına gitmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir